I…

19 Ağustos 2021

Ali Bey ile yaklaşık 6 yıl önce bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bir yakınımın rahatsızlığı sebebiyle tanışmıştık. Yakınımın tedavisi sırasında hem hasta olarak yakınımın, hem de hasta yakını olarak benim tüm güvenimi kazanmış bir doktordur. Yakınımın tedavisi sonrasında Ali Bey benim de doktorum oldu. Hastaları ile ailesinin bir ferdi ile nasıl ilgileniyorsa, hiçbir hastasını ayırt etmeden aynı hassaslıkta, ilgi, özen ve nezaket ile ilgilenir. Hasta ve hasta yakınlarının ruhundan, endişelerinden çok iyi anlar. Hastalarını en iyi şekilde dinler, hastalarının tüm sorularını en detaylı şekilde yanıtlar. Tüm sorularınız için her zaman kendisine ulaşabilirsiniz. Bilgisi, tecrübesi, titizliği ve ilgisi ile tedavi sürecinizi güven ortamı içinde geçirmenizi sağlayan hem mükemmel bir doktor, hem de çok çok iyi bir insandır.

 

D…

20 Şubat 2020

Ciddi bir meme problemim sebebiyle hem operasyonumu hem takibimi yapan mükemmel doktorum. Güven içerisinde geçirdiğim bu süreç için minnettarım. Hem çok titiz, yakın takip yapan, hastasıyla her detayı konuşan bilgilendiren, nazik ve hasta odaklı. Sonsuz teşekkürler.

 

A…

5 Şubat 2020

Tiroid nodüllerim vardı. Bir arkadaşımın tavsiyesi ve eşimin araştırmaları ile Ali Bey'e ulaştım. Çok ilgili ve iyi bir doktor. Her türlü kendisine ulaşabiliyorum ve danışabiliyorum. 15 Nisan'da ameliyatımı çok iyi bir şekilde gerçekleştirdi. Sonraki süreç tedavilerini, tahlil ve kontrollerimi kendisi yapıyor. Rutin olarak devam kontrollerim var kendisi ile. İlker Bey hastasına karşı çok ilgili ve yakın. Her türlü sorunuzu sorabilirsiniz ve cevabını açık bir şekilde alırsınız. Çok memnunum kendisinden. Sağlık durumum şu an iyi, ilaç tedavim devam ediyor ve gayet memnunum.

 

Ç...

4 Şubat 2020

Ali Bey çok iyi ve insancıl bir hekim. Bir doktorumun tavsiyesi ile kendisine gittim ve iyi ki gitmişim. Yaklaşık 1 yıldır hastasıyım. Kanser nodüllerim alındı ve kontrollerim yapılıyor. Ali Bey hastasına güven veren, onları dinleyen, konuşmaları ile rahatlatan ve açıklamaları ile aydınlatan bir hekim. Süreçten çok memnunum. Ben de gayet iyiyim ve süreç takibim devam ediyor kendisi ile.

 

M…

4 Şubat 2020

Ali Bey dört dörtlük bir doktor. Doktorluğun ötesinde hastasıyla kurduğu diyalog çok önemli. İletişimi o kadar sıcak ki; bir kardeş ilişkimiz var kendisi ile. Psikolojik olarak hastasını çok iyi analiz ediyor ve destek oluyor. Unutkanlık sorunum var ve etrafımdakiler zayıfladığımı fark ettiler. Kızım araştırmaları sonucu Ali Bey'e ulaştı. Tam kontrol için ısrar üzerine gittiğim hastanede kolonoskopi yapıldı. Bağırsak kanseri teşhisi kondu ve ameliyatımı Ali Bey yaptı. 100 kere ameliyat olmam gerekse mutlaka onu tercih ederim. Kontrollerim devam ediyor. Çok memnunum doktorumdan.

 

N…

3 Şubat 2020

Uzun süredir devam eden bir sağlık problemim vardı. Belli periyotlarla kontrolüm yapılıyordu ama artık zor bir noktaya geldim. Ali İlker Bey'e ulaştım. Muayenem, tahlil ve tetkiklerim yapıldı. İlgili branşlara da yönlendirdi ve ameliyatıma karar verildi. Bu süreçte doktorum dikkatli ve titiz hareket etti. Ameliyat oldum ve çok daha iyi oldum. Çok zor ve acı çektiğim bir süreçti. Bu süreçte desteği çok önemliydi. Kişisel hassasiyetlerimize karşı da çok özenli bir yaklaşımı vardı. Şu an sağlık durumum çok iyi ve ihtiyaç duymam halinde yine kendisini tercih ederim.

 

Z…

3 Şubat 2020

Boğazımda nodül vardı ve bu nedenle Ali Bey'e gittik. Tüm süreçle ilgilendi ve ilgili birimlere yönlendirdi. Tahlil ve tetkiklerim yapıldı. Daha sonra Ali Bey'e iki ameliyat oldum. Sıkıntısız bir süreç oldu ve gayet iyi geçti. Ali Bey her şeyi detaylı anlattı ve bu beni çok rahatlattı. Bilgi konusunda çok net; durumu iyisiyle ve kötüsüyle aktarıyor hastasına. Kontrollerim yapıldı ve devam ediyor. Ali İlker Hocamla irtibat halindeyiz.

 

Ö…

31 Ocak 2020

Tiroitlerimde oluşan nodüllerim vardı. Araştırmalarım ve öneriler sonucu Ali Bey'e ulaştım. Bize çok ayrıntılı bir açıklama yaparak ameliyat sürecini anlattı. Hastasını bu noktada tam bilgilendiriyor. Ameliyatım çok güzel geçti, sonraki süreçte de çok ilgilendi benimle. Aklıma takılan tüm sorular için kendisine kolaylıkla ulaşabiliyorum. Kontrollerim de kendisi ile devam ediyor. Ali Bey'in hastasına yaklaşımı, her konunun üzerinde durması ve hastasına sahip çıkması çok güzel özellikler. Her konu anlayabileceğimiz şekilde açıklanıyor. Ben de gayet iyiyim ve memnun kaldığım bir tedavi süreci oldu.

 

D…

23 Ocak 2020

İnternetten ve hastalarından çok iyi bir hekim olduğunu duymuştum. Çok sıkıntılı bir durumum vardı, meme apsesi nedeni ile gittim kendisine. Acil olarak ameliyata alındım. Çok başarılı bir süreçti ve aynı gün taburcu oldum. Sıkıntısız ve temiz bir süreçti. Kontrollerim ve pansuman için düzenli olarak takibim yapıldı. Çok titiz, merhametli ve ilgili bir ekip. İsteklerime önem veren bir tedavi süreci yönetti. Olacak her ihtimali anlattı ve uzun bir bilgilendirme sürecim oldu. Her şeye hazırlıklıydım ve bir sürpriz olmadı. Şu an gayet iyiyim ve 6 aylık kontrollerim devam ediyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve onu çok seviyorum. Konuyla ilgili şikayetleriniz için mutlaka tavsiye ediyorum.

 

T…

25 Eylül 2014

On numara bir insan çok saydığım bir doktor tiroid ameliyatı oldum garantili hastasını riske atmayan ondan Allah razı olsun ameliyattan sonra risk görmediği taktirde hastasını hastanede bırakmayan eve yollayan bir doktor.

 

F…

5 Aralık 2013

Geçirmiş olduğum ameliyatım sonrası uzun bir tedavi süresince bıkmadan benimle ilgilenen, hastasını güler yüzle karşılayıp moral depolayan ve sonrası Allahıma şükür iyileşmemi sağlayan Ali hocama, ekibine sevgi ve saygılarımı iletir sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sizi en yüksek mevkilerde görme dileğimle.